A+ A A-

 

Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, yeni eğitim-öğretim döneminde açılacak olan birçok kurs için kayıt almaya başladı.

031017kurs.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan
Milas Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında planlanan kursların başvurularını almaya başladı. Açılacak olan yeni kurslarla birlikte, birçok dalda eğitim verecek olan Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, yeni dönemde eğitim alacak kursiyerlerini bekliyor. Kayıt yaptırmak isteyen kursiyerlerin ise merkeze başvurmaları gerekiyor.
Yeni eğitim-öğretim yılında Bilişim Teknolojileri Kursları, Kişisel Gelişim Kursları, Meslek Edindirme Kursları gibi bir dizi alanda pek çok kurs açılması planlanıyor. Bazı kursların eğitimine başlanırken; alanlarına göre başvuru kabul edilen kurslar şu şekilde sıralanıyor:
Bilişim Teknolojisi Kursları; Bilgisayar İşletmenliği, (Operatörlük), Bilgisayar Destekli Muhasebe, Hızlı Klavye Kullanımı (F), Web Tasarımı, Kişisel Gelişim Kursları; İşaret Dili, Fotoğraf Çekimi, Diksiyon, Yağlı Boya Resim, Satranç, Model Uçak Yapımı, Evlilik Öncesi Eğitim, El ve Makine Nakışı Kursları; Elde Türk İşi, Elde Kurdele İşi, Makinede Geleneksel Türk İşlemeleri, Elde Çin İğnesi, Elde Beyaz İş, Elde Aplike, Elde Tül İşi, Elde Maraş İşi, Elde Antep İşi, Tel Kırma, Bindallı (Üç Etek), Kuran-ı Kerim (Elif-Ba)- Kuran-ı Kerim (Tecvid)-Osmanlıca Kursları; Osmanlıcada Kolay Metinler, Osmanlıca Türkçesi İmlası, Osmanlıcada Arşiv ve Edebi Metinler, Yabancı Dil Kursları; İngilizce A1-A2, Almanca A1-A2, Yabancılar İçin Türkçe, Arapça A1-A2, Giyim Kursları; Kadın Giysileri Dikimi, Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama, Kırkyama, İlk Yardım ve Hijyen Kursları; Aile Eğitimleri: 3/6-7/11-12/18 Yaşlarında Çocuğu Olan Annelere, Baba Destek Eğitimi: 3/6-7/11, Can ve Mal Güvenliği Kursu; Afet Bilinci, Meslek Edindirme Kursları; Çocuk Bakım Elemanı, Özürlü Bakım Hizmetleri, Hasta Kabul İşlemleri, Hasta ve Yaşlı Refakatçisi, Aşçı Yardımcılığı, Aşçılık, Temel Sekreterlik Hizmetleri, Adli Kalem İşleri, Açık Alan Satıcıları Eğitimi, Turizm Kursları (Servis-Bar-Kat Hizmetleri), Katı Yakıt Kalorifer Ateşçisi, Cenaze Hizmetleri, El Sanatları Kursları; Sır Altı Çini Uygulama, Kösele Kemer-Çanta-Sandalet Yapma, Takı-Misinalı Çivili Örme Düğümlü Takı Yapımı, Rölyef (Üç Boyutlu Şekillendirme), Dekoratif Ahşap Süsleme, Ahşap Hediyelik Eşya Yapma, Alüminyum Kabartma, Yiyecek İçecek Hizmetleri Kursu; Servis Görevlisi, Pasta Yapımı ve Sunumu, Müzik ve Gösteri Sanatları Kursu; Ney Eğitimi, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Kursu; Santralist.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin