A+ A A-

 

Milas Belediyesi, kendilerine ulaşan bir ailenin park isteğini geri çevirmedi.

021017belediye.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas Belediyesi, kendilerine dilekçe ile ulaşan ailenin park isteğini geri çevirmedi. Beçin Mahallesi’ndeki bir sitede ikamet eden bir vatandaş yazdığı dilekçede, bölgede kendi eviyle birlikte 5-6 hanede oyun çağında çocukların ikamet ettiğini ifade etti. Otizmli bir oğlunun olduğunu belirten vatandaş, çocuğunun sosyal hayat ve toplumsal uyumunun gerçekleşebilmesi için oyun parkına ihtiyaç duyduklarını söyledi.
Bu duruma kayıtsız kalmayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, park talebinin çözüme kavuşturulması için girişimlerde bulundu. Sitenin yakınlarındaki boş alana oyun parkları yapıldı. Mahalle sakinleri, yapılan park için Milas Belediyesine teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin