A+ A A-

 

Milas Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Kurban Bayramı nedeniyle Bafa Jandarma Kontrol Noktası'nda yaptıkları yol denetimlerinde sürücüleri hem uyardı, hem de şeker ve kolonya ikram etti.

01092017jandarma_3af9b.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol
Milas’ta görev yapan Milas Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Bafa’da yaptıkları yol denetiminde sürücüleri trafik kuralları konusunda uyararak şeker ve kolonya ikram etti. Kurban Bayramı’nda oluşan trafik nedeniyle yaşanabilecek kazaları en aza indirmek amacıyla yapılan denetimlerde, sürücüler yüksek hız ve emniyet kemeri takılması konusunda uyarıldı. İçişleri Bakanlığı tarafından “Frene değil, kurala güven” sloganıyla başlatılan trafik seferberliğini hatırlatan görevli askerler, sürücü ve yolculara şeker ve kolonya ikram ederek, vatandaşların bayramını kutladı. "En büyük asker bizim asker" diyerek slogan atan vatandaşlar, denetimlerden memnun olduklarını belirterek, görevli askerlerin güleryüzlü davranışlarından dolayı teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin