A+ A A-

 

Milas’ta kırsal arazide bulunan bir metruk binada yangın çıktı. Yangın, itfaiyenin anında müdahalesi sayesinde kısa sürede söndürüldü.

08092017metrukbinayanginmanset_043e0.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol
Milas’a bağlı Menteş Mahallesi sınırları içerisinde yer alan bir metruk binada yangın çıktı. Yol kenarından geçenlerin ihbarıyla, itfaiye ekipleri olay yerine sevk edildi. Ev yangını olarak değerlendirilen yangında herhangi bir yaralanmanın olabileceği ihtimaline karşı, olay yerinde 112 Acil Servis ekipleri ve polis hazır bulundu. İtfaiye ekiplerinin hızla müdahale etmesiyle yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Kullanılmayan evde hasara neden olan yangının, ev etrafındaki şahısların sigara izmaritinden çıktığı düşünülüyor.
Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği son günlerde vatandaşları uyaran yetkililer, kontrolsüz şekilde asla ateş yakılmamasını ve yangına mahal verebilecek davranışlarda bulunulmamasını istedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin