A+ A A-

 

Milas İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneğinin geleneksel hale getirdiği 6. buluşma etkinliği, 13 Ağustos Pazar günü Milas Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde düzenlenecek.

Untitled-1_afc8d.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Milas İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneğince (MİLİMDER) bu yıl 6.’sı düzenlenecek olan geleneksek buluşma etkinliği, bu yıl Beçin Mahallesi Kıyılama Mevkii’ndeki Milas Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yapılacak. 13 Ağustos Pazar günü saat 10.00-14.00 arasında düzenlenecek olan buluşmada, çeşitli etkinlikler gerçekleştirilecek.
1974 yılında açılan Milas İmam Hatip Lisesinde bugüne kadar okumuş veya mezun olan tüm mezun mensup ve gönüllülerin katılımıyla düzenlenecek olan buluşmaya, şehir dışından da yoğun bir katılım bekleniyor.
Buluşma etkinliğini geleneksel hale getirmeyi başardıklarını ifade eden MİLİMDER Başkanı Aşkın Binbir, “Her yıl geleneksel olarak ağustos ayının ikinci haftası pazar günü yapılan Milas İmam Hatip Lisesi mezunları buluşmasının 6.’sı, bu sene ilk defa Milas Şehit Murat İnci Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yapılacak. Mezunlar buluşmamız için bizlere destek olan herkese teşekkür eder, tüm mezunlarımızı buluşmamıza davet ediyoruz.” diye konuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin