A+ A A-

 

Muğla Kültür Balıkçıları Derneği üyeleri, balık sektörünü anlatmak için dün 97.1 Radyo Tech’e konuk oldu.

150617sektor.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş
Farklı gündem konularını ele alan Sorunlar ve Çözümleri programına bu hafta, Muğla Kültür Balıkçıları Derneği üyeleri konuk olarak katıldı.
Nuriddin Erdoğan’ın sunumuyla 97.1 Radyo Tech’te dün saat 13.30-15.30 aralığında canlı yayınlanan programa; Muğla Kültür Balıkçıları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Yüksel, AGROMEY Muğla Bölge Sorumlusu ve Dernek Sekreteri Erbil Başruh katıldı.
Yüksel ve Başruh’un konuk olduğu canlı yayın programında; balıkçılık sektörünün doğuşu ve bugüne kadarki gelişmeleri dinleyicilere aktarıldı.
Konuklar, 1. Milas Uluslararası Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği’nin ilçeye yaptığı kazanımlar hakkında yorumda bulundu.
Yaklaşık 2 saat boyunca süren canlı yayın programı, oldukça ilgi gördü.
97.1 Radyo Tech, internet ortamından da canlı dinlendi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin