A+ A A-

 

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü, kendilerini milli eğitim personeli gibi tanıtarak vatandaşlara senet imzalattıran kişilere itibar edilmemesini istedi.

140617uyarimilliegitim_1bf7e.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Milas ilçe merkezinde bazı evlere satış yapmak amacıyla gelen ve kendilerini milli eğitim personeliymiş gibi tanıtan kimselere itibar edilmemesi istendi.
Müdürlükten yapılan açıklamada, ticari faaliyetlerle herhangi bir ilişkilerinin bulunmadığı kaydedilerek, “Vatandaşlardan ve velilerden gerek sözlü gerek telefon ile arayarak edindiğimiz bilgiler ışığında bazı kişi ya da kişilerin Milli Eğitim Müdürlüğü’nden geldiğini söyleyip aileleri ziyaret ettiği, öğrenciler ile ilgili çalışma yapmak istediğini belirtip randevu talep ettiği ve eğitim materyalleri satmak istedikleri tarafımıza intikal etmiştir.
Bu şekilde ticari faaliyetler içinde olan şahıslar ya da özel kuruluşlar ile Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın hiçbir ilgisi yoktur. Vatandaşlarımızın bu tür kişilere itibar etmemeleri gerektiğini kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.” ifadelerine yer verildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin