A+ A A-

 

Milas Kaymakamlığının organizasyonunda ve Milaslı hayırsever iş adamlarının katkısıyla, Sakarya İlkokulu bahçesinde düzenlenen iftar yemekleri 16. gününde devam ediyor.

130617iftar.jpg
aber: Mutlu Hazer

Milas’ta ilk kez Milas Kaymakamlığı organizasyonuyla, mübarek ramazan ayı boyunca tüm halka iftar yemeği veriliyor. Vatandaşların yoğun katılımıyla 16.’sı düzenlenen iftar yemekleri ramazan boyunca devam edecek.
Çok sayıda işadamı, kurum, firma ve hayırseverlerin destek verdiği ‘İftar Bahçesi’ adı altında düzenlenen yemeklerde ramazanın ruhu yaşanıyor. İftar öncesinde başlayan hazırlıklar kapsamında; el birliğiyle okul bahçesine masalar diziliyor, sandalyeler yerleştiriliyor. Daha sonra okul bahçesini dolduran vatandaşlar, kurulan tezgahlardan aldıkları yemeklerle hep birlikte iftar yapıyor.
Milas Kaymakamı Eren Arslan, “Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen ‘İftar Bahçesi’ 16. gününde misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Rabbim bütün ibadetlerimizi kabul etsin.” diyerek iftar bahçesine destek veren hayırseverlere, gönüllü hizmet veren kurum çalışanlarına teşekkür etti.
Zengin ve fakir gözetmeksizin toplumun her kesiminin bir araya geldiği iftarların ramazanın ruhuna yakışır bir etkinlik olduğunu belirten vatandaşlar da iftar bahçesi fikrinin hayata geçirilmesinde emeği geçenlere, iftarları düzenleyen hayırseverlere, emeği geçen çalışanlara teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin