A+ A A-

 

Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan yardım alan ihtiyaç sahibi aileleri, Milas Kaymakamı Eren Arslan evinde ziyaret etti.

090617ramazanziyaret.jpg
Haber: Yunus Emre Demirtaş

Ramazan ayı dolayısıyla Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan yardım alan ihtiyaç sahibi ailelere evinde ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyarete; Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran ve Milas İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ergun Kırova katıldı.
Arslan ve kurum müdürleri gün içerisinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın yaptığı ayni ve nakdi yardımlarla hayatını idame eden 4 evi ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.
Arslan ziyaret sırasında ailelerin taleplerini not alarak, ihtiyaçlarının karşılanması için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran’a gerekli talimatları vererek takipçisi olacağını söyledi.
Kaymakam Arslan, ziyarette ihtiyaç sahibi ailelere her zaman yardıma hazır olduklarını hatırlatarak: “Devletin sıcak eli her zaman sizinle beraberdir. Her zamanda olmaya devam edecektir. Gerek kendiniz ile ilgili gerekse çocuklarınızın eğitimiyle ilgili bizim yapabileceğimiz bir şey varsa yapmaya hazırız.” dedi.
Ziyaret edilen evlere aynı zamanda birer adet erzak paketi teslim edildi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin