A+ A A-

 

Menteşe İlkokulu Anasınıfının minik öğrencileri, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı ile beraber okul bahçelerine gelecek için fidan dikti.
191116tema.jpg
Milas Menteşe İlkokulu Anasınıfının minik öğrencileri, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Milas Sorumlusu Mehmet Nergiz ile beraber okul bahçelerine gelecek için fidan dikimi gerçekleştirdi.
Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü sponsorluğunda gelen çiçek fidanlarını velileriyle beraber diken minik eller, gelecek için umut yeşertti.
TEMA Milas Sorumlusu Mehmet Nergiz, yapılan çiçek dikimi etkinliğiyle çocukların farkındalık kazandığını belirterek “TEMA Vakfı olarak, anaokulu öğrencileriyle birlikte Menteşe İlkokulunun bahçesine çiçek fidanı diktik. Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü sponsorluğunda gelen çiçek fidanlarını diken minik eller, gelecek için umudu ekti. Bu etkinliklerle biz, çocukların doğa için farkındalık kazanmasını ve doğayı tanımalarını istiyoruz. Doğayı seven ve onu koruyan çevreci minikler, geleceğimizi de güven altına alacaktır” dedi.
Etkinlik, Nergiz’in tohum-fidan-ağaç aktivitesini çocuklara tanıtmasıyla son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin