A+ A A-

 

Milas’ta bir tekel bayisinden 5 bin lira değerinde ürün çalan zanlı, bunları satmak için başka bir işyerine gidince, işletme sahibinin duyarlılığı sayesinde yakalandı.
171116hirsizlik_09746.jpg
Milas’ta, bir marketten çaldığı tekel ürünlerini başka bir yere satmak isteyen hırsız, işletme sahibinin duyarlılığı sayesinde yakayı ele verdi.
Önceki gün meydana gelen hırsızlık olayında Hacı İlyas Mahallesi’ndeki bir markete girdiği iddia edilen S.Ö. (19) buradan 5 bin lira değerinde sigara çaldı. Sigaraları bir gün sonra Şevketiye Mahallesi’ndeki Emre Market’e götürerek satmak istediğini belirten şüpheli, işletme sahibiyle görüşmek istediğini söyledi. İşletme sahibi, 2 bin lira isteyen hırsızın durumundan şüphelenerek konuyu polis ekiplerine bildirdi. İlk hırsızlık ihbarının geldiğinden bu yana şüpheliyi takip altına alan ekipler burada S.Ö.’yü yakaladı. Marketten çalındığı tespit edilen sigaralar da sahibine teslim edildi.
S.Ö, ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin