A+ A A-

 

Milas’ın Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana gelen olay, insanın kanını donduracak cinsten. Mahallede yaşayan bir vatandaş, köpeğe 2 el ateş açarak yaraladı.
111116hayvan_a6fca.jpg
Milas’ın Cumhuriyet Mahallesi’nde meydana gelen olay, akıl almaz türden. Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan bir vatandaş, iddiaya göre tavuklarını kovaladığı köpeğe silahla 2 el ateş açarak yaraladı.
Üç-dört el atılan silah sesini duyan mahalleliler, olayı Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen zabıta ekipleri, durumu hayvan barınağına aktardı. Hayvan barınağında bulunan veteriner hekim, yaralı köpeği tedavisi için barınağına götürdü.
Olaya öfkelenen mahalleliler, “Bir insan bunu nasıl yapar anlayamıyoruz. Etrafa gelişigüzel ateş açıp, insanları nasıl korkutabiliyorlar. Tavuklarını kovalıyor diye, masum bir cana kıyıp 2 el ateş açabiliyorlar. Unutulmamalıdır ki, hayvanların da yaşamaya hakkı vardır” diyerek tepkilerini dile getirdiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin