A+ A A-

 

Milas Belediyesi, Ankara Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen 9. Ege İlleri Tanıtım Günleri etkinliğine katıldı.
141116milasli.jpg
Milas Belediyesi, Ege illerinin kültürlerini Türkiye’ye tanıtmak; iller arasındaki birlik ve dayanışmayı sağlamak, bölgenin kültürel, turistik, sosyal ve ekonomik gelişmesine katkı sağlamak amacıyla 10-13 Kasım tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen Ege İlleri Tanıtım Fuarına katılım yaptı.
Bu yıl Muğla’nın ev sahipliğinde yapılan fuarda; Muğla, Denizli, İzmir, Aydın, Kütahya, Afyon, Manisa, Uşak olmak üzere 8 ilin temsilcilerinin katıldığı ve yöresel ürün ve illerin tanıtımının yapıldığı fuar alanında, Milas standını ziyaret amaçlı Ankara’ya giden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat fuar alanında Muğla’nın diğer ilçelerine ait stantlarını da ziyaret etti.
CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Milas Kaymakamı Fuat Gürel, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Hayıtlı ve Hacı İlyas Mahalle Muhtarları ile stantları ziyaret eden Tokat, fuara gelen vatandaşlara çeşitli hediyeler dağıttı.
Bu tür fuarların ilçenin tanıtımına katkı sağladığına değinen Tokat, “Milas Belediyesi olarak önümüzdeki günlerde, Antalya YAPEX, İzmir Travel Turkey ve İstanbul EMİTT fuarlarına da katılacağız.” dedi.
Dört gün süreyle açık kalan Ege İlleri Tanıtım Günleri etkinliklerinde, illerin tanıtımı amacıyla hazırlanan yöresel etkinlikler düzenlendi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin