A+ A A-

 

Sağlık Bakanlığından, Milas’a yeni yapılacak olan 150 yataklı hastane için müjde geldi. Hastanenin ihalesi, aralık ayında yapılacak.
101116hastane_9ba40.gif
Milas’a ikinci devlet hastanesi müjdesi geldi. Milas’a yeni yapılacak olan 150 yataklı hastanenin ihalesi, 14 Aralık 2016 tarihinde yapılacak.
Sağlık Bakanı Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken’i ziyaret eden; AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Levent Akyer ve yönetim kurulu, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tarık Çubukcuoğlu müjdeli haberi aldı.
Çubukcuoğlu, yeni gelişmeye çok sevindiklerini belirterek, “Sağlık Bakanı Yardımcısı Ahmet Baha Öğütken’i ziyaret ettik. Öğütken’den, Milas için 150 yataklı ve 50 yoğun bakım yataklı ikinci devlet hastanesinin 14 Aralık tarihinde ihaleye gideceği müjdesini aldık. Hepimize hayırlı olsun” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin