A+ A A-

 

Fetullahçı Terör Örgütünün Milas’taki finans ayağına yönelik operasyonda ilçede tanınan çok sayıda esnaf gözaltına alındı.
010816finans.jpg
Fetullahçı Terör Örgütüne yönelik ilçe genelinde bir süredir devam eden operasyonlar, örgütün finans ayağına sıçradı. İlçe genelinde çok sayıda esnaf, örgüte finansal destek sağladıkları gerekçesiyle gözaltına alındı.
Milas Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla Milas Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yürütülen operasyon kapsamında bugüne kadar adliye, emniyet, eğitim ve sağlık çalışanlarından bazıları gözaltına alınmış, bunlardan 4’ü FETÖ bağlantısı bulunduğu gerekçesiyle tutuklanmıştı.
Geçtiğimiz cuma günü sabah saatlerinde başlatılan operasyonda, ilçede 10’u aşkın esnaf gözaltına alındı. Şüphelilerin, emniyetteki ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin