A+ A A-

 

FETÖ’nün başarısız darbe girişimine karşı Atapark’ta 15 Temmuz’da başlayan demokrasi nöbetine katılım her geçen gün artıyor.
280716darbegirisimi.jpg
Fetullahçı Terör Örgütü’nün başarısız darbe girişimi gecesi Milas’ta başlayan demokrasi nöbeti ikinci haftasında devam ediyor. Nöbetlere her geçen gün katılım sayısı artıyor.
Atapark Meydanında siyasi partiler, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarının desteğiyle devam eden nöbetlerde, dün mehteran takımı da yer aldı. Mehter marşlarıyla kalabalıkta coşku artarken, alanda konuşan Milas Kaymakamı Fuat Gürel, coşkunun her geçen gün arttığını, katılan vatandaşlara ve destek verenlere teşekkür etti. Darbe girişimini bir kez daha lanetleyen Gürel, devletin zirvesinden nöbetlerin bitirilmesi yönünde talimat gelene kadar etkinliğin devam edeceğini kaydetti.
Vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla nöbetlerini geç saatlere kadar sürdürdü.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin