A+ A A-

 

TSK’da bir grubun darbe girişimine karşı halka sokağa çıkma çağrısı yapılıyor.

16072016darbegirisimi_81bd7.jpg

TSK’da bir grubun askeri darbe girişimine karşı vatandaşlara sokağa çıkma çağrısı yapıldı. Askeri kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Muğla ve ilçelerinde darbe girişimine ilişkin herhangi bir sorun yaşanmadığı bildirilirken, Milas’taki emniyet güçleri güvenlik önlemi olarak Milas – Bodrum Havalimanı’na çağrıldı.
Ülke genelinde yalnızca Ankara ve İstanbul’da çeşitli kamu kurumlarında sıkıntı olduğu belirtildi. Cumhurbaşkanı ve başbakan düzeyinde darbe girişimine itaat edilmemesi, buna karşın sokaklara çıkılması gerektiği açıklandı.
Vatandaşlar sağ duyuya davet edildi. Milas’ta da darbe karşıtlarının Atapark’ta toplanması bekleniyor. Bu arada kamu bankalarının ATM'lerinden para çekme işlemi yapılamadığı öğrenildi. Vatandaşlar ATM önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu. 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin