A+ A A-

 

Cumhurbaşkanı’nın kaldığı Marmaris’teki oteli bombalayan helikopterlerin Mumcular’a inerek yakıt almaya çalıştığı öğrenildi.
160716helikopter_55d61.jpg
Cumhurbaşkanı'nın kaldığı Marmaris'teki oteli bombalayan helikopterlerin, Bodrum'a inerek yakıt almaya çalıştığı kaydedildi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaldığı Marmaris'teki otele saldırı düzenleyen ve darbeci askerleri taşıyan helikopterlerin gece saatlerinde, Bodrum Kara Havacılık Eğitim ve Tatbikat Merkezi’ne inerek yakıt almak istedikleri öğrenildi.
Edinilen bilgilere göre, Marmaris'te olayların yaşandığı ve 2 polis memurunun şehit edildiği otele silahlı bir tim indiren skorsky helikopterleri, bir süre sonra Mumcular Mahallesi’nde bulunan Kara Havacılık Eğitim ve Tatbikat Merkezi’ne yöneldi. Buradan yakıt takviyesi yapmak isteyen helikopterlere izin verilmediği, hatta çıkan çatışmada bir askerin yaralandığı bilgisine ulaşıldı.
Helikopterlerin eğitim merkezine indiği haberini alan Emniyet Müdürlüğü ekipleri süratle bölgeye intikal etti ancak polisler olay yerine ulaşan kadar helikopterlerin havalandığı bildirildi.
Öte yandan Bodrum’da 1 yarbay, 1 üsteğmenin gözaltına alındığı, bir askerin de firar ettiği belirtildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin