A+ A A-

 

Özel Gelecek Nesiller Anaokulu öğrencileri yaklaşık 5 aylık eğitimin ardından, başarılı bir yarıyıl gösterisi yaptılar.

17012020minikogrencilerdenyariyilgosterisi.jpg
Haber: Hamza Balandı

Minik öğrenciler; aralarında Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu, İYİ Parti ilçe yöneticileri, öğretmenler, anne ve babalar başta olmak üzere aile üyelerinden oluşan kalabalık bir topluluğu, ‘ne çok şey öğrendiklerini gösteren’ gösterileriyle çok mutlu edip gülümsettiler.
Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Okulun Müdiresi Gülsüm Soygan, “Çocuklarla ilgilenmek, çocuk büyütmek, çocuk yetiştirmek çok zor bir iş. Biz bu işi gerçekten seviyor ve çocuklarımızın doğru yetişmesi ile ilgili sürekli onları eğitiyor ve doğru şeyleri öğretmeye çalışıyoruz. Yaptığımız işi severek ve gönülden yaptığımız için hiçbir şekilde yorulmuyoruz, aksine onların bir şeyler öğrendiğini gördükçe yeni şeyler öğretmek için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.
Okulun kurucusu Murat Ünal ise; “9 Eylül 2019 tarihinde başladığımız yeni eğitim-öğretim yılımızın ilk dönemini geride bırakıyoruz. Bu süreç içerisinde okul yöneticilerimizden aşçımıza kadar ve bu güzel ülkemizin teminatı olan çok kıymetli öğrencilerimize gereken özellikleri kazandırmaya çalıştık. Bugün 2020 yılı ilk yarı dönem okulumuzun gösterisi münasebeti ile geride bıraktığımız dönemde çocuklarımız için neler yaptık, neyi başardık ve nerede eksik kaldık gibi kendi muhasebemizi yapacağız ki daha iyisini yapalım. İnanıyorum ki gelecek nesillerimiz olan çocuklarımız Türkiye’yi daha sağlam, daha güçlü ve dünyada daha saygın bir devlet olarak geleceğe taşıyacaklardır. Dünyayı değiştirecek insanlar ve onu değiştirebilecek kadar yürekli, cesur ve kısacası Atatürk gibi düşünen, düşündüğünü tatbik eden nesillerimiz olan çocuklarımızdır. İkinci dönemin bu dönemden daha verimli geçmesini diliyor, hepinize geldiğiniz için teşekkür ediyorum” diyerek sahneyi çocuklara bıraktı.
İlk olarak ‘palyaço dansı’ ile sahneye çıkan öğrencilerin ardından, “Kurulduğumuz günden beri neler yaptık” adlı bir slayt gösterimi sunuldu. Daha sonra tekrar sahneye çıkan çocuklar güzel bir ‘yavru ayı’ şarkılı gösterisi izletti seyircilere. Sonrasında ise bütün salondan yoğun alkış alan 8 Mart Çanakkale gösterisi yapıldı. Öğrenciler bu gösterileriyle izleyicilerden tam not aldılar.
Programın sonlarına doğru tavşan olarak sahneye çıkan öğrenciler yine izleyenleri gülümsettiler. Son olarak iki öğrenci, aşçı kıyafeti ile çıktıkları gösteride müzikle hem herkesi oynattı hem de güldürerek gösteriyi başarıyla sonlandırdı.
Ve etkinlik; öğrenciler, öğretmenler, yöneticiler ve velilerin günün anısına fotoğraflar çektirmesiyle sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin