A+ A A-

 

Milas’ta ikamet eden Eylem Kaynak, kaybolan Carlos adlı terrier cinsi köpeğinin bulunması için yardım bekliyor.

16012020carlosuariyor.jpg
Haber: Hamza Balandı

Beçin Mahallesi’nde ikamet eden Eylem Kaynak adlı vatandaşa ait kaybolan Carlos adlı terrier cinsi köpek 4 gün önce kayboldu.
Köpeğin bulunması için sosyal medya hesabından paylaşımlar yapan Kaynak, “Carlos 4 gün önce Beçin Mahallesinde sabah 6’dan sonra kayboldu. Çalındı veya alınıp uzak bir yerlere terk edildi. Gören, duyan, bilen birileri varsa 0 541 371 11 05 nolu numaradan bana ulaşmalarını rica ediyorum. Carlos benim her şeyim. O dağa taşa sokağa alışkın değildir. Aç, susuz nerelerde bilmiyorum. Perişan oldum” ifadelerini kullandı.
Kaybolduğunda üzerinde bordo yelek olduğunu belirten Kaynak, “Boynunda siyah deri tasması, tasma ucunda kırmızı zili vardı. Beçin, Çamköy, Ören güzergahlarında görülme ihtimali var. Belki Bodrum ve çevresi de olabilir bilemiyorum” dedi.
Kaynak, Carlos’un Muğla, Aydın Adnan Menderes Üniversite Hastanesi yol güzergahlarında da görülme ihtimalinin olduğunu söyledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin