A+ A A-

 

Özel Milas Anaokulu tarafından Yarı Yıl Okul Şenliği düzenlendi. Velilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte minik öğrencilerin sahne performansları tam not aldı.

Minik öğrencilerin performansı ayakta alkışlandı
Haber: Elif Bakıcı

Özel Milas Anaokulu tarafından Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda Yarı Yıl Okul Şenliği düzenlendi.
Özel Milas Anaokulu branş ve sınıf öğretmenleri gözetiminde 3, 4, 5 ve 6 yaş grubu minik öğrenciler tarafından büyük özveriyle hazırlanan etkinlikte, birbirinden güzel yöresel, modern dans gösterileri sahnelendi.
Etkinlik hakkında bilgi aktaran Özel Milas Anaokulu Yöneticisi Hidayet Yıldız, “bu tür etkinliklerimiz okuma yazma bilmemelerine rağmen öğrencilerimizin replikleri ezberlemesi ve bir karakteri canlandırması, çocuğun özgüvenini arttırıyor. Sahnede insanların önünde konuşabilmesi şiir okumaya çalışmaları, gösterilen her repliği yapmaya çalışmaları bile minik çocuklarımız ve aileleri için çok önemli. Kurum olarak gerek eğitimlerimiz gerekse etkinliklerimiz ile özgüveni yüksek, vatana millete faydalı bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz” dedi.
Denizyıldızları, Gülen Gözler, Elma Şekerleri, Pamuk Şekerleri, Parlayan Yıldızlar sınıfı öğrencilerinin gösterilerini izleyen veliler çocuklarının sahne performansları karşısında çok mutlu olurken, o anları ölümsüzleştirmek için cep telefonlarıyla çekim yaptılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin