A+ A A-

 

Muğla Orman Bölge Müdürlüğünde teknik personele yönelik “Kişisel Gelişim Eğitimi” ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Eğitime Milas Orman İşletme Müdürlüğü yöneticileri de katıldı.

Orman personeline “Kişisel Gelişim Eğitimi”
Haber: Emre Baştaşkın

Muğla Orman Bölge Müdürlüğü tarafından organize edilen “Kişisel Gelişim Eğitimi” ve değerlendirme toplantısı Bodrum’da yapıldı. Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, İşletme Şefleri ve teknik elemanlara yönelik düzenlenen eğitime Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak, Bölge Müdür Yardımcıları Ahmet Dursun ve Osman Öner, Şube Müdürleri, Orman İşletme Müdürleri, İşletme Müdür Yardımcıları, İşletme Şefleri ve Teknik Elamanlar katıldı.
Toplan 122 personelin katıldığı Kişisel Gelişim Eğitiminin açılış konuşmasını yapan Muğla Orman Bölge Müdürü Yasin Yaprak, bu tür eğitimlerin personelin kendini geliştirmesi ve kurum içi iletişim açısından önemli olduğunu belirtti. Bölge Müdürü Yaprak, yen bir yıla başlarken özellikle İşletme Şeflerinden beklentilerini anlattı.
Seminer kapsamında Şube Müdürleri faaliyetlerinin yaptıkları sunumla anlattı. Ayrıca tüm İşletme Şefleri yürüttükleri çalışmalarla ilgili sunumda bulundu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin