A+ A A-

 

Milas’ta yeni bir gayrimenkul bürosu daha hizmete sunuldu. Milas ve Muğla bölgesine hakim olduğunu ifade eden işletme sahibi Hasan Hüseyin Tura, “emlak sektöründe gerçek anlamda ihtiyaç sahiplerini bir araya getireceğiz. Yani gayrimenkul sahibi de alıcı veya kiralayan kişilerde inşallah çalışmalarımızdan memnun kalacak” dedi.

13012020barangayrimenkulacildi.jpg
Haber: Hamza Balandı
Değerli arazi ve mülklere sahip Milas’ta emlakçılık sektöründe hizmet verecek Baran Gayrimenkul Hacıilyas Mahallesi Yeniyol Sokak’ta hizmete sunuldu. Açılışına; Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, Milas Emlak Müşavirleri Derneği (MEMDER) Başkanı Mehmet Kırkık, Belediye Meclis Üyeleri, MEMDER Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Milas’a yeni bir hizmet alanı kazandırıldığı için mutlu olduğunu ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “ilçemiz gayrimenkul alanında önemli bir alan. Bu sektörde bugünden itibaren Baran Emlak da hizmet verecek. Ben iş yeri sahiplerine ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Başkan Tokat’ın yaptığı konuşmanın ardından Baran Emlak’ın açılış kurdelesi katılımcılar eşliğinde kesildi.
BÖLGEYE HAKİMİM
Katılımcılara teşekkür eden Baran Gayrimenkul sahibi Harita ve Kadastro Teknikeri Hasan Hüseyin Tura, “Aslen Tunceliliyim. 15 yıldan beri Milas’ta ikamet ediyorum. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nden mezunum. 6 yıl Muğla’da harita ve ölçüm alanında hizmet verdim. Hem Muğla hem de Milas bölgesine hakimim, bölgeyi iyi biliyorum. Onun için müşterilerimize gayrimenkul alanında kaliteli hizmet sunacağıma inanıyorum” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin