A+ A A-

 

Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü H.Arda Varol, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Milas’ta faaliyet gösteren basın kuruluşlarını ziyaret etti. Gazetecilerin sorunları ve belediyenin projelerinin konuşulduğu ziyarette ilçede yaşayan vatandaşların beklentileri de gazeteci gözünden Varol’a aktarıldı.

Çalışan Gazetecilere Ziyaret
Haber: Hamza Balandı

Milas Medya, Önder, Milas Çizgi, Gazete Güney Ege, Milas Bakış Gazetelerini ve MİTSO Basın Danışmanı Olcay Akdeniz’i ziyaret eden Varol tüm gazetecilerin günlerini kutladı. Basın Kuruluşlarına Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın selamını da ileten Varol; Başkanımızda sizlerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor. Kendisi akşam düzenlediğimiz yemekte sizlerle beraber olacak” dedi.
Gazetecilerin sorunları ve belediyenin projelerinin konuşulduğu ziyarette ilçede yaşayan vatandaşların beklentileri de gazeteci gözünden Varol’a aktarıldı.
“Milas Belediyesi Özel Kalem Müdürü olarak yeni atandığının altını çizen Varol ; “Basın mensuplarımız bizim için son derece önemli. Belediyemizin yapmış olduğu çalışmaları geniş kitlelere ulaştırmak adına haberlerimizi gazetelerinizde yayınlamanız bizlere büyük güç veriyor. Bunun yanında ulaşamadığımız vatandaşlarımızın sorunlarını aktarma konusunda da basın çalışanlarımızın katkısı çok fazla. Bu nedenle biz gazeteci arkadaşlarımızı bir paydaş olarak görmekteyiz” dedi.
Bundan sonraki süreçte de bu işbirliğinin en güzel şekilde devam edeceğini vurgulayan Varol, “Biz basın mensuplarımızla hiçbir zaman diyaloğumuzu koparmayacağız. Vatandaşlarımız ile bizler arasında köprü kuran emekçilerimizi hep dikkate alacağız. Bu düşünceden hareketle onların özel gününü unutmadık. Bu vesileyle emekçi cefakâr ve vefakâr tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle bir kez daha kutluyorum.” diyerek sözlerine son verdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin