A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Özge Koleji öğretmen ve öğrencileri, tazelenme üniversitesi öğrencileri ve Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan ve Sed Medya Yayıncılarını makamında ağırladı…

Başkan Tokat ziyaretleri kabul etti
Haber: Oktay Çayırlı

Başkan Tokat’a ilk ziyaret Özge Koleji öğretmen ve öğrencilerindendi. 9 Ocak 2020 (bugün) Perşembe günü düzenleyecekleri Barış Manço gecesine Başkan Tokat’ı davet eden Özge Koleji Müdürü Ali Osman Duman; amacımız Barış Manço şarkılarında geçen, sevgi, doğa, barış gibi temaları çocuklarımıza aktarmak ve çocuklarımızla beraber Barış Manço şarkıları söyleyerek büyük ustayı anmak dedi.
Kızının da burada okumasından dolayı Özge Kolejinin kendisinde ayrı bir yeri olduğunu dile getiren Başkan Tokat; “Çok güzel düşünülmüş bir etkinlik. Barış Manço bizim gençliğimizi renklendiren sanatçılardandır. Hepimiz onun şarkılarıyla büyüdük. Sizlerin de onu tanıyıp sevmeniz anlamında güzel bir gece olacağına eminim. Programım müsait olursa katılmayı düşünüyorum” dedi.
BAŞKANA İKİNCİ ZİYARET TAZELENME ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİNDEN
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesinde 2017 yılından bu yana faaliyet gösteren Tazelenme Üniversitesinin Milas Kampüsünde ders başı yapan 60 yaş ve üzerindeki öğrenciler Başkan Tokat’ı ziyarette bilgi aktararak bugüne kadar yaptıkları faaliyetlerden oluşan dosyayı takdim ettiler.
Tazelenme Üniversitesinin bu yıl ilk defa Milas’ta açıldığını ilk dönemin 25 Aralık’ta sona erdiğini ikinci dönemin ise 3 Şubat’ta başlayacağını belirten Tazelenme Üniversitesinin kurucusu Prof. Dr. Muammer Tuna; “60 yaş üstü üniversite mezunu arkadaşlarımızı aktif hale getirmek hayatın içine daha fazla çekmek adına birçok etkinlik yapıyoruz. Bir gün teorik eğitim, bir gün spor, bir gün de müzik etkinliği yapıyoruz. Öğrencilerimiz son derece mutlu. Bu anlamda sizi ziyaret ederek tanışmak ve gönül desteğinizi almaya geldik” dedi.
Ziyaret için Tazelenme Üniversitesi öğrencileri ve Prof. Dr. Muammer Tuna’ya teşekkür eden Başkan Tokat, “Bize düşen ne varsa imkânlar doğrultusunda yapmaya hazırız, elimizden geleni yapmaya çalışırız” dedi.
SON ZİYARET MUĞLA BÜYÜKŞEHİR GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI CEM KAYTAN’DAN
Muğla İlçe Belediye Başkanları ziyaretleri kapsamında Başkan Tokat’ı da ziyaret etmek istediklerini dile getiren Cem Kaytan, “elimizden geldiğince Belediyelerimizin yanındayız ve onları desteklemeye hazırız” dedi.
Ziyaret için Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan’a teşekkür eden başkan Tokat; Yeni yapılanma ve teşkilat değişikli sonrası Medyamız ve gazetecilerimiz ile daha güzel ilişkiler içerisinde olacağız. Özel Kalem Müdürüm Arda Varol ile sizleri makamınızda ziyaret etmek istiyoruz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin