A+ A A-

 

Milas Belediyesi tarafından 2014 yılında Şevketiye Mahallesi’nde Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne bitişik durumda bulunan arsaya inşa edilen ve 2016 yılında hizmete sunulan Kapalı Spor Salonu’nun yüzme havuzunun açılışı 10 Aralık Salı günü gerçekleştirilecek.

03122019havuzaciliyor.jpg
Haber: Hamza Balandı

2014 yılında çalışmalarına başlanılan ve 1 yıl içerisinde bitirilmesi planlanırken, Milas Belediyesi ve yüklenici firma arasında yaşanan maddi sorunlar nedeniyle 2016 yılsonuna doğru çalışmaları sonlanan spor kompleksinin yüzme havuzu hizmete sunuluyor.
İçerisinde; 2 adet basketbol ve voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu, konferans salonu, idari birimler, kafeterya, fitness ve spa merkezi bulunan, adı Atatürk Kapalı Spor Salonu olarak belirlenen tesisin daha sonra işletme hakkı Muğla Büyükşehir Belediyesi’ne devredilmişti.
Milas Belediyesi’nde iken bir türlü hizmete sunulamayan yüzme havuzu 3 yıl boyunca havuzdaki su kaçağı nedeniyle Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından da hizmete sunulamamıştı.
Yaşanan sıkıntının giderilmesinin ardından Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından havuzun açılışı vatandaşların cep telefonlarına gönderilen “Milâs Atatürk Spor Kompleksi Kapalı Yüzme Havuzu 10.12.2019 Salı günü hizmete açılacaktır. Yüzme havuzu üye kayıt işlemleri ve detaylı bilgi için Milas Atatürk Spor servisinden veya 0 252 512 58 80 nolu telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz” mesajıyla bildirildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin