Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/gazetemilas/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

Öğretmenler Günü ziyaretleri kapsamında ilk olarak kendi öğretmenini ziyaret eden Muhammet Tokat ziyaret ettiği okullarda her mahalleye kreş müjdesini yineledi. İlk kreş Güllükte devralınacak.

27112019hermahalleyekres.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve yardımcıları Hüseyin Çöllüoğlu ile Mehmet Çayırlı’nın yanı sıra kurulan 5 ayrı ekiple Milas’ta ki tüm okullarda okul idarecileri ve öğretmenler ziyaret edilerek çiçek ve hediye verildi.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ilk ziyaretini ilk önce kendi Öğretmeni Mehmet Çerçi’ye gerçekleştirdi.
Öğretmenlerin sorunlarının çözüldüğü, çalışma şartlarının iyileştirildiği nice yıllar diliyorum diyerek öğretmenler gününü kutlayan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “İçimde hep bir uhde kalmıştır. İlkokuldan itibaren hep edebiyat öğretmeni olmak için eğitildim. Hep edebiyat öğretmeni olmak istedim ama şartlar avukat olmama yöneltti.
Milas belediyesi olarak önümüzdeki süreçte öğretmenlerimiz ve okullarımız ile daha iç içe olacağız. Daha önce olduğu gibi yine okullarımızın sorunlarının çözülmesi adına Milas belediyesi olarak elimizden geleni yapacağız. Öğretmenlerimizle projeler geliştireceğiz. Okul öncesi eğitime önem vereceğiz. Her mahalleye kreş projelerimiz var. Pilot bölge olarak Güllük Mahallesini seçtik. Oradaki mevcut kreşi devir alıyoruz. Kültürel ve sosyal anlamda daha etkin olacağız” dedi.
Başkan Tokat daha sonra Milâs’taki eğitim sendikalarını da ziyaret etti. Başkan yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu ile oluşturulan 5 ekip tüm mahallelerdeki okulları ziyaret ederek hediyeler verip karanfil dağıtarak Öğretmenlerin gününü kutladı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin