A+ A A-

 

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okulların fiziki durumu, öğrencilerin ihtiyaç ve yemek hizmetlerine ait memnuniyeti ölçüp, iyileştirmeye açık ve güçlü olan yönlerinin ortaya çıkartılması için hayata geçirilen “Okulum Birinci” projesinin ödül töreni gerçekleştirildi.

05112019milasaoduller.jpg
Haber: Oktay Çayırlı

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı resmi okulların bahçelerinin, kantinlerinin ve beslenme alanlarının hijyen ve memnuniyet düzeylerinin standarda kavuşturulması için yeni uygulamaların geliştirilmesi ve eğitim ortamlarına uyarlanması amacıyla hayata geçirilen “Okulum Birinci” projesi Menteşe Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreni ile son buldu.
Proje kapsamında "En İyi Okul Kantini", "En İyi Beslenme Alanı-Yemekhane", "En Güzel Okul Bahçesi" kategorilerinde ödüller verildi. Tören sırasında ayrıca okullar arasında hijyen ve temizliği simgeleyen “Beyaz Bayrak”ı almaya hak kazanan okullara bayrakları teslim edildi.
MİLAS ÖDÜL ALDI
2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılı 1. dönem okulum Bir (İNCİ) ödül töreninde “En İyi Beslenme Alanı – Yemekhane” kategorisinde Milas’ın Dörttepe İlk / Ortaokulu ile Ahmet Hamdi Helvacıoğlu Özel Eğitim Okulu ödül aldı.
BEYAZ BAYRAKTA REKOR
Milas’ın 127 okulundan 115’i ise Beyaz Bayrak almaya hak kazandı. Muğla genelinde “Beyaz Bayrak” alanında ilk 3’e girmeyi başaran Milas adına Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre tarafından Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’a teşekkür belgesi verildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin