A+ A A-

 

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Muğla İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Arslan, beraberindeki öğretmenlerden oluşan heyetle birlikte Muğla Valisi Esengül Civelek’i ziyaret etti.

23112019ogretmenlerdenvalicivelekeziyaret.jpg
Haber Merkezi
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Civelek, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Öğretmenlik mesleğinin dünyanın en kutsal ve saygın mesleği olduğu dile getiren Vali Civelek, “Yeni nesilleri bilgi seviyesi yüksek, yeniliklere açık, özgüven sahibi, milli ve manevi değerleri benimsemiş bireyler olarak geleceğe hazırlayan değerli öğretmenlerimize sevgi, hoşgörü ve sabır dolu fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Vekili Hasan Arslan ise Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenecek etkinlikler hakkında Vali Civelek’e bilgi verdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin