A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Suat Özcan, devam eden 2020 yılı Cumhurbaşkanlığı Bütçesi görüşmelerinde Milas yeni Arkeoloji Müzesi ve Gümüşkesen Anıtı restorasyonu için Kültür ve Turizm Bakanı ile birebir görüştü.

16112019vekilozcanmilasmuzesiicinbakanlagorustu.jpg
Haber: Hamza Balandı

Devam eden 2020 yılı Cumhurbaşkanlığı Bütçe görüşmelerinde Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın bütçesi de ele alındı. CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan toplantıda Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile görüşerek Milas Yeni Arkeoloji Müzesi ve Gümüşkesen Anıtı Restorasyonu hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Milas Yeni Arkeoloji Müzesi ve Gümüşkesen Anıtı Restorasyonu inşaatının bir süredir durdurulması ile ilgili Bakan’a anıtın ve müze inşaatının fotoğraflarını kapsayan dosya veren ve bilgi aktaran Özcan, “Bakan ile Milas Yeni Arkeoloji Müzesi ve Gümüşkesen Anıtı Restorasyonu hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Yeni müze binasının kente bakan doğu ve kuzey yönlü inşaatının anıtı kapatması hakkında bilgi verdim. Konunun çözümüyle ilgili olumlu yaklaşımlar edindim” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin