A+ A A-

 

Muğla Mahalli Birinci Amatör Küme takımlarından Milas Gençlikspor, Pazar günü Muğla Ortaköy Gençlikspor ile karşılaşacağı müsabaka öncesinde çalışmalarını Milas Şehit Metin Özcan Stadyumunda takımın teknik direktörü Beden Eğitimi Öğretmeni Alim Deligöz nezaretinde tamamladı.

16112019deplasmanakazanmakicingidecegiz.jpg
Haber: Sercan Ergin

Grup şampiyonluğu elde etmek için çalışmalarını disiplin İçerisinde sürdüren Milas Gençlikspor Kulübünün As Başkanı genç iş adamı Şafak Kaya, “Pazar günü deplasmanda karşı karşıya geleceğimiz Ortaköy Gençlikspor takımından puan ve puanlar almak için sahaya çıkacağız” dedi.
4 dönemden beri Milas Gençlikspor Kulübünde As Başkanlık görevinde bulunan Şafak Kaya bu sezon geçen yıllardan daha güçlü kadro kurduklarını sezon sonunda Süper Amatör Kümeye çıkmak istediklerine vurgu yaptı. Milas Medya Grubu olarak Pazar günü deplasmanda Ortaköy Gençlik spor ile karşılaşacak Milas Gençlikspor takımına başarılar diliyoruz.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin