A+ A A-

 

Milas İYİ Parti Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı ve yönetim kurulu üyeleri, yerel yöneticilere ziyaretler gerçekleştirdiler.

15112019iyipartilikadinlardanziyaretler.jpg
Haber: Hamza Balandı

İYİ Parti Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı ve yönetim kurulu üyeleri; Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ve Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı’yı makamlarında ziyaret ettiler.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a gerçekleşen ziyaret sırasında, İYİ Parti’nin ilk kadın kolları teşkilatının Milas İlçe Başkanlığı bünyesinde kurulması aşamasında gösterdiği ilgi ve destek için Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a teşekkür eden Kadın Kolları Başkanı Nazan Yakabaşı; “Başkanımızla 31 Mart yerel seçimleri süresince de iyi çalışmalar gerçekleştirdik. Bu beraberliğimiz ileriki süreçte de devam edecek. Kadın Kollarımızın kuruluşu aşamasında ve İYİ Parti’nin kuruluşunun 2. yılı etkinliklerinde bizlere verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Ziyaret için duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat İYİ Parti kadın kolları teşkilatına teşekkür ederek çalışmalarında başarı diledi. Ziyaret gündeme dair sohbetin ardından çiçek takdim edilmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin