Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/gazetemilas/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

Milas Belediyesi Meclis Üyeleri, 2 - 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla farkındalık oluşturmak amacıyla Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci oturumunda maske taktılar.

12112019meclisuyelerindenlosemi.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen Belediye Meclisi Toplantısında Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve meclis üyeleri duyarlı bir davranışa imza atarak 2 - 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası'nda farkındalık oluşturmak için maske taktılar.
2 - 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla ülke çapında farkındalık yaratmak ve hastalıkla mücadele eden çocuklara destek vermek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenlendiğini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Daha önce belediye çalışanlarımızca maskemizi takarak açıklamamızı yapmıştık. Bugün ise belediye meclis üyelerimizce maskemizi takarak desteğimizi göstermiş olacağız. Lösemi savaşılarak yenilebilecek bir hastalıktır. Hastalıkla mücadele eden kişi ve kurumlara destek veren herkese teşekkür ettiğimizi ve her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek isterim” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin