A+ A A-

 

Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı kapsamında; 15 – 16 ve 17 Kasım tarihinde Milas'ta yapılacak olan sınav için başvuru süresi yarın sona eriyor. Sınavlar Mesleki Yeterlilik Kurumu ile TÜRKAK tarafından yetkilendirilen ve akredite edilen Kariyer Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Kuruluşu tarafından yapılacak.

12112019sonbasvurutarihiyarin.jpg
Haber: Hamza Balandı

Süresi 5 Aralık'ta tarihinde dolacak olan emlak ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterenler ile yeni ofis açacak olan girişimciler için Taşınmaz Ticareti ile Motorlu Kara Taşıtlar Ticareti yönetmeliği gereği Yetki Belgesi alımı için zorunlu olan emlak danışmanlığı ve oto alım satım işiyle uğraşan emlak ve oto galericiler ile bu sektörde çalışmak ve iş yeri açmak isteyenler için Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı 15 – 16 ve 17 Kasım 2019 tarihinde Milas'ta sınav gerçekleşecek. Sınava katılacak olan adayların yetki belgesi başvuru süresinin dolmasına az bir zaman kalmasından dolayı ivedi olarak sınav kayıtlarını ve başvuru işlemlerini bir an önce yaptırmaları ve sınav harçlarını yatırmaları gerekiyor.
Halk Eğitim Merkezi Müdürlükleri'nden, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Eğitim ve Kurs Merkezlerinden ya da dernekler, odalar ve federasyonlar aracılığıyla Emlak Danışmanlığı Belgesi sahibi olup bugüne kadar iş yeri ve ofis açmamış olanlar ile son bir yıl içinde iş yeri ve ofis açanlar Emlak Danışmanlığı ofislerinin iş yeri tescili ve Yetki Belgesi için Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilen Kariyer Mesleki Sınav ve Belgelendirme Kuruluşu tarafından İsmetpaşa Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesinde yer alan hizmet binasında yapılacak.
Kayıt için 0 505 999 4848 / 0 505 999 99 48 nolu hatlardan da bilgi alınabilir.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin