A+ A A-

 

Milas Satranç İlçe Temsilciliği, Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Milas Belediyespor Kulübü tarafından Milas Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası düzenlendi.

04112019cumhuriyetkupasisatrancturnuvasi.jpg
Haber: Hamza Balandı
Elif Vildan Altunbozar’ın direktörlüğü ve başhakemliğinde gerçekleşen turnuvada İsmail Hakkı Sütçü, Erkan Derinyol, Cumhur Önal, Selçuk Dağ ve Taylan Canca hakem olarak görev aldı.
Milas Veteriner Fakültesi’nde Milas Belediyespor Kulübü’nün sponsorluğunda düzenlenen turnuvaya 157 sporcu katıldı. Turnuva, 7 yaş, 8 yaş, 10 yaş ve altı, 12 yaş ve altı, açık grubu olarak gerçekleştirildi.
7 yaş grubunun ödülü Milas Belediyespor Kulübü Antrenörü Galip Mutlukan, 8 yaş grubunun ödülü Milas Belediyespor Kulübü Müdürü Ümit Demirbacak, 10 yaş grubunun ödülü Dekan Yrd. Prof. Dr. Aziz Bülbül, 12 ve açık grubunun ödülü ise Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından verildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin