A+ A A-

 

Özel Milas Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleriyle Kızılay Haftası dolayısıyla, Türk Kızılay Milas Şubesi’ni ziyaret ettiler.

01112019miniklerkizilayhaftasinikutladi_8f0f5.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Milas Türk Kızılay Şubesi Kızılay Haftası Kutlama programı kapsamında Özel Milas Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından ziyaret gerçekleştirildi.
Kızılay Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan 3 – 6 yaş arası öğrencilere Özel Milas Anaokulu kurucusu Nazlı Yıldız’a, öğretmenlere Kızılay’ın çalışmaları hakkında kısa bilgiler aktarıldı.
Kızılay Haftası kapsamında
Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında bugün saat 9’da Milas Zeytin Hasat Şenliği’nde Türk Kızılay standı açılacak. Stant şenlik sona erene kadar hizmet verecek.
4 Kasım Pazartesi saat 10.30’da Milas Türk Kızılay Şubesi ve Muğla Kan Merkezi ile birlikte Milas Kaymakamı Eren Arslan'ın katılımıyla Milas Meslek Yüksek Okulu’nda öğrencilere eğitim programı düzenlenecek.
Aynı gün içerisinde saat 13.30’da Özel Tek Koleji tarafından Milas Şubesi’ne ziyaret gerçekleştirilecek.
5 Kasım Salı günü ise Özel Özge Koleji’nin düzenlediği Kızılay Haftası kutlama ve eğitim programına katılım sağlanacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin