A+ A A-

 

Ankaralı memur, işadamı ve bürokratlardan oluşan bir topluluk 2017 Milas’ta kurdukları Milas Uyku Vadisi Tarım Kooperatifi, 2 Kasım 2019 Cumartesi günü ilk tesisini açmaya hazırlanıyor. Antik çağlardan beri bölgede üretilen zeytinyağı, bu adımla dünyaya açılacak.

30102019uykuvadisiilktesisiniaciyor.jpg

Haber: Hamza Balandı

Ankaralı bürokratlar, iş adamları ve memurlardan oluşan bir topluluk 2017 yılında Milas Uyku Vadisi Tarım Kooperatifi’ni kurdu. En iyi zeytinyağını üretmek amacıyla başladıkları proje sonucunda kooperatif, 2 Kasım 2019 Cumartesi günü ilk tesisini açmaya hazırlanıyor.
"BU HİKÂYEYİ YÖRE İNSANININ KATKILARIYLA, HEP BİRLİKTE YAZMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Kooperatifin Yönetim Kurulu Üyesi M. Murat Karaahmet tesis ile ilgili açıklamasında, "Bölgemize katkı yapacak örnek tesisimizi üretim yapacak seviyeye taşıdık. Doğru yol ve yöntemler kullanıldığında, kooperatifçiliğin ülkemize ekonomik ve sosyal yönden yapacağı katkıları gösterme gayretlerimizin bir sonucu olarak, kooperatif üyelerimizin katkıları ile gerçekleştirdiğimiz tesisimizi 2 Kasım'da açıyoruz. Bu hikâyeyi yöre insanının katkılarıyla, hep birlikte yazmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin