A+ A A-

 

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okulların yürüttükleri Erasmus Projelerini tanıtmak ve bu projelerin yaygınlaştırılmasını sağlamak amacıyla Milas Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonun’da "Erasmus Günleri" programı düzenlendi.

15102019milaserasmosprojeleritoplantisi.jpg
Haber: Hamza Balandı
Milas’ta, Avrupa Birliği projeleri yürüten okulların yöneticileri, öğretmenleri ve öğrencilerinin bir araya geldiği Erasmus Günleri programında katılımcılar yürüttükleri projeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu.
Erasmus Günleri programının ikinci bölümünde ise İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Koordinatörü Alirıza Kozak tarafından programa katılan okul müdürleri ve öğretmenlere proje yazma eğitimi verilmesi sonrasında projeler kapsamında yurtdışına gitmiş öğretmenlere Europass belgeleri takdim edildi.
Programın son bölümünde ise geçtiğimiz ders yılında eTwinning projesi yapan ve Türkiye Ulusal Destek Servisi tarafından başarılı bulunan öğretmenlere Kalite Etiketi Sertifikaları İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yurtsever tarafından verildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin