A+ A A-

 

MHP Milas İlçe Yönetim Kurulu Barış Pınarı harekâtına destek için basın karşısına geçti. Teşkilatı adına açıklama yapan İlçe Başkanı E. Nazmi Ünlüsoy, “Barış Pınarı Harekâtı’nın yürekten ve tam bir destekle arkasında ve yanındayız…” dedi. Başkan Ünlüsoy mesaiye başlayan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumunu ile ilgilide bilgi vererek geçmiş olsun dileklerini iletti.

MHP_Milas_Teşkilatından_Barış_Pınarına_destek.jpg
Haber : Emre Baştaşkın
Barış Pınarı Harekâtının 7. gününde MHP Milas İlçe Teşkilatı düzenlediği basın toplantısı ile destek verdi. Parti binasında gerçekleşen basın toplantısına MHP Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy ve yönetim kurulu üyeleri ile Milas Belediye Meclis Üyesi ve Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği Başkanı Veteriner Hekim Mevlüt Kiriş katıldı. Toplantı İlçe Başkanı E. Nazmi Ünlüsoy’un yaptığı açıklama ile öncelikle sağlık durumu nedeniyle istirahatte olan ve önceki gün mesaiye başlayan Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin sağlık durumu hakkında bilgi vermesi ve geçmiş olsun dileklerini sunması ile başladı. 18 yaşında gençlerin bile hastalandığına vurgu yapan Başkan Ünlüsoy, “çok şükür genel başkanımız hastalıkla ilgili tedavisini istirahatla tamamladı. Şimdi iyi ve bizlerle” dedi.
“ORDU SEFERE ÇIKMIŞSA; TARTIŞMA BİTER, SİYASET BİTER”
Başkan Ünlüsoy 7. gününde olan Barış Pınarı harekâtını da değerlendirerek, “Barış Pınarı Harekâtı ile Türkiye Cumhuriyeti, milli varlığımızı ciddi bir tehlikeye sokan hain ve bölücü örgütleri saklandığı coğrafyada yok etmek amacıyla kutlu bir sefere çıkmıştır. Ordu sefere çıkmışsa; tartışma biter, siyaset biter, arkasından dua edilir. Allah kahraman Türk Ordusu’nu muzaffer kılsın” dediği ve destek mesajı verdiği açıklamasını şu sözlerle sürdürdü; “Türk silahlı kuvvetleri Suriye’nin kuzeyine beklenen ilk hamleyi yapmıştır. Güney sınırlarımız boyunca açılmak istenen terör koridorunun, kurulmak istenen terör devletinin imha edilmesi maksadıyla kararlı siyaset ve kahramanca ruh devreye girmiştir. Türk Silahlı Kuvvetleri ile Suriye Milli Ordusu eşgüdüm ve işbirliği halinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerinin kökünü kazımak hedefiyle muazzam bir harekâtın içindedir. Barış Pınarı Harekâtı’yla bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri yuvalandığı ve saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi, Barış Pınarı Harekâtı’nın yürekten ve tam bir destekle arkasında ve yanındadır. Terör örgütlerinin belinin kırılması, Türkiye’yi kuşatma ve kundaklama niyetinde olanların oyunlarının bozulması artık kaçınılmaz bir mecburiyettir. Barış Pınar Harekâtı’na katılan kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri’nin her bir ferdini gönülden kutluyor, üstün başarılar diliyorum. Türkiye’nin ve Türk milletinin Cenab-ı Allah yardımcısı olsun. Gazamız mübarek, olsun Ne Mutlu Türküm Diyene.”

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin