A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kapsamında 4 - 12 yaş arası çocukları 100 yaş evindeki yaşlı vatandaşlarla bir araya getirerek çeşitli sanatsal etkinlikler düzenledi.

11102019kizcocuklarigunukutlandi.jpg
Haber: Hamza Balandı

Nilüfer Caner 100 Yaş Evinde düzenlenen etkinliklere 28’i ilköğretim öğrencisi toplam 58 çocuk katıldı. Etkinliğe katılan çocuklar 100 Yaş Evindeki yaşlı vatandaşlarla da bir araya gelerek vakit geçirdi.
Çeşitli sanat etkinliklerinin de düzenlendiği organizasyonda çocuklar Atatürk seramiklerini boyadılar. Ayrıca serbest boyama ve ebru atölyelerinde çalışmalar yapan çocuklara Kız Çocukları Günü’nün neden ve ne zaman ortaya çıktığı anlatıldı. Çocuklar daha sonra film gösterimine katıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin