A+ A A-

 

Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan ve son atama ile Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Erman Akkaya bugün itibariyle görevine başladı.

02102019mudurakkaya_03a7d.jpg
Haber: Oktay Çayırlı

Mesaisinin ilk gününde Gazete Milas Yazı İşleri Müdürü Oktay Çayırlı ve Menteşe Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kemal Sürgün tarafından ziyaret edilen Müdür Akkaya, Milas’a daha önce birkaç kez gelme fırsatı bulduğunu fakat uzun süre kalmadığını belirterek, “1997 – 2010 yılları arasında Ankara, 2010 – 2012 yılları arasında Şırnak’ta görev yaptım. 2012 yılında Muğla’ya atandım. Muğla İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü, Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürü, Çevik Kuvvet Şube Müdürü, Datça İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yaptım. Son olarak İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinde bulundum” dedi.
KAMYONLAR SIKINTI
Milas’ta çevre yolunda park halinde bulunan kamyonları sorun olarak gözlemlediğini ifade eden Müdür Akkaya, “mutlaka sorunlarımız olacak. Elimizden gelenin en iyisini yaparak personelimizle eksiklerin giderilmesini sağlayıp, layıkıyla görevimizi inşallah sürdüreceğiz. İnşallah Milas içinde bizler içinde hayırlısı olur” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin