Uyarı
  • JCacheStorageFile::_filesInFolderJFolder: :delete: Yol bir klasör değil. Yol: /home/gazetemilas/public_html/cache-degisti
A+ A A-

 

Menteş Mahallesi sakinleri muhtar başkanlığında her 3 ay da bir toplanıp mahallenin sorunlarını konuşup çözümleri için istişarede bulunuyorlar. Muhtar başkanlığında yapılan 22. toplantı 45 hane temsilcisinin katılımıyla gerçekleşti.

01102019mahalleleriicin.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Milas’ın Menteş Mahallesi alışılagelmişin dışında etkinliklere imza atıyor. Muhtarlıkta 2. Dönemini yaşayan Muhtar Bayram Arıcı mahalle sakinlerini zaman zaman toplayarak dertlerini dinleyip mahalle için hizmet ve sorunlar anlamında istişarede bulunuyor. Bu kapsamda 3 ayda bir yapılan mahalle toplantılarının 22’ncisi bu hafta sonu Remzi Ozan-Mehmet Kadıoğlu İlk Okulunda gerçekleşti.
GÜNDEM 22/A KADASTRO ÇALIŞMASI
Eylül ayı çalışmalarının ele alındığı toplantının gündemi ise şuanda mahallede süren kadastro çalışmaları oldu. Çalışmanın mahallede memnuniyetle karşılandığının ifade edildiği toplantıda Aydem ve Belediye çalışmaları da değerlendirildi.
Yapılan toplantılara mahallede görevli öğretmen, imam, genç yaşlı herkesi davet ediyorlar..
Mahalle Muhtarı Bayram Arıcı yapılan toplantıyla ilgili olarak; “Amacımız Menteş mahallemizi çağdaş bir yaşam alanına el birliği ile dönüştürmek. Bu güne kadar 22. toplantımızı yaptık. İş yoğunluğuna göre katılımlar oldukça memnuniyet verici. Mahallemizi ortak akılla yönetmeye gayret gösteriyoruz.
Bu kapsamda Eylül ayında köy halkımla sorunlarımızı istişare ettik. Daha güzel Menteş için elele hep beraber çalışıyoruz.
Bu yıl amacımız köyümüzde devam eden 22 a kadastro ölçüm çalışması. Mevcut yolların korunması ve arazilerin kaymalarının önlenmesi amacıyla yürütülen çalışmada vatandaşlarımızın da düşüncesi alındı.” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin