A+ A A-

 

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği tarafından 3. Geleneksel Çamlıca Sonbahar Yörük Şöleni gerçekleştirildi.

10092019yoruksoleni.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Milas Yörük Obaları Kültür Derneği tarafından Milas Belediyesi’nin katkıları ve Çamlıca Muhtarlığının ev sahipliğiyle 8 Eylül 2019 Pazar günü 3. Geleneksel Çamlıca Sonbahar Yörük Şöleni yapıldı. Milas Kaymakamı Eren Arslan, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çayırlı, Milas İlçe Jandarma Komutanı Hayrettin Fidan, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Milas Yörük Obaları Kültür Derneği Başkanı Erkan Turgut ve Çamlıca Muhtarı Süleyman Öz’ün birer konuşma yaparak katılımcılara teşekkür etmelerinin ardından 3. Geleneksel Çamlıca Sonbahar Yörük Şöleni kortej yürüyüşü ve çeşitli etkinliklerle renklendi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin