A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Zabıta haftası nedeniyle Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan zabıta personeli ile bir araya geldi. Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu ile beraber zabıta personelini ziyaret eden Başkan Tokat personele börek ikramında bulundu.

04092019gorevinizieniyisekilde.jpg
Haber: Emre Baştaşkın
7 gün, 24 saat çalışan Zabıta Teşkilatı vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olduğunu belirten Başkan Tokat şu ifadelere yer verdi:
“Yaptığınız görev zor ve belediyenin topluma karşı yüzü olan bir görev. Bu anlamda içinde birçok unsuru barındıran belediyenin önemli bir birimisiniz. Hata kaza ve olumsuzluk yaşanmadan bu görevinizi yürütmenizi diliyorum. Hem toplumu hem de belediyeyi doğrudan ilgilendiren bir pencereniz var. Bu anlamda toplum ve belediye tarafından olaylara bakmak gibi bir durumla karşı karşıyasınız. Ufak tefek aksaklık ve eksiklerimiz dışında görevinizi en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisindesiniz. Eskilerden farklı olarak artık köyler ve beldeler de bize bağlı olduğu için görev alanınız çok geniş. Sürekli değişen günden ve mevzuat gereği de yoğunluğunuz fazla. Bu sebepten dolayı gayretleriniz için teşekkür ediyorum. Her zaman daha iyisini yapmak ve olumlu bir yapı oluşturmak yükümlülüğü ile karşı karşıyayız. Daha gayretli ve kararlı şekilde mevzuatın bize verdiği görevleri yerine getirme gayretimizi sürdürmemiz gerekiyor. Bu duygular içerisinde hem işinizde hem de hayatınızda sağlık huzur ve mutluluk diliyor, Zabıta haftanızı kutluyorum” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin