A+ A A-

 

Milas’ın Kayabaşı Mahallesi’ndeki yangına müdahale eden ve yakıt ikmali için Beçin’de bulunan helikopter, orman deposu yakınlarında yangın fark etti. Helikopter personelinin ihbarıyla yangın büyümeden söndürüldü.

19082019becin_082bf.jpg
Haber Merkezi

Milas’ın Kayabaşı Mahallesi’nde pazar günü başlayan yangına müdahale eden helikopter personeli, Beçin’de başlayan bir yangını fark ederek büyük bir yangını önledi.
Edinilen bilgiye göre; pazar günü akşam 18.30 sıralarında yakıt ikmali için Beçin Orman Deposu’na hareket halinde olan yangın helikopteri, bir ağaçlık alandan yangın çıktığını gördü. Hemen yetkililere bilgi veren helikopter personeli, yangına da müdahale etti. Daha sonra ise Milas Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı ekipleri, arazözlerle yangını soğutma çalışması yürüttü.
Yangının piknikçiler tarafından bırakılan atıklardan kaynaklandığı iddia edildi. Kesin çıkış nedeninin belirlenmesi amacıyla başlatılan çalışma sürüyor.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin