A+ A A-

 

12’nci Karia, Karialılar ve Mylasa Sempozyumu 23 – 24 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Karialıların Kültleri olarak belirlenen tema ile gerçekleşecek olan sempozyum bu yıl Prof. Dr. Numan Tuna ve Prof. Dr. Poul Pedersen'in onuruna düzenlenecek.

19082019karialilarsempozyumu.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

"Karia, Karialılar ve Mylasa Sempozyumları"nın 12'ncisi 23 Ağustos Cuma ve 24 Ağustos Cumartesi günü saat 10’da Milashan Otel’de düzenlenecek.
Bu yıl Prof. Dr. Numan Tuna ve Prof. Dr. Poul Pedersen'in onuruna gerçekleştirilecek olan sempozyumun ana teması “Karia'nın Kültleri” olarak belirlendi.
Arkeolog – editör Nezih Başgelen, Dr. Fede Berti, Prof. Dr. Ahmet Adil Tırpan, Prof. Dr. Bilal Sögüt, Prof. Dr. Celal Şimşek, Prof. Dr. Christof Berns, Prof. Dr. Ender Varinlioğlu, Prof. Dr. Mustafa Hamdi Sayar, Prof. Dr. Nilüfer Pembecioğlu, Prof. Dr. Ramazan Özgan, Prof. Dr. Wolfgang Blümel, Prof. Dr. Zeynep Mercangöz’ün bilim kurulu üyeliğini yaptığı sempozyumda; arkeolog – editör Nezih Başgelen, Doç. Dr. Ali Yalçın Tavukçu, Doç. Dr. Oliver Can Henay, Dr. Barış Gür, Dr. Coşkun Daşbacak, Dr. Eberhard Zangger, Dr. Fede Berti, Prof. Dr. Adnan Diler, Prof. Dr. Ahmet Adil Tırpan, Prof. Dr. Angelos Chanıotıs, Prof. Dr. Asuman Baldıran, Prof. Dr. Bilal Sögüt, Prof. Dr. Celal Şimşek, Prof. Dr. Daien Aubrıet, Prof. Dr. Fikret Yegül, Prof. Dr. J. Mat Carbon, Prof. Dr. Kadir Pektaş, Prof. Dr. Mustafa Hamdi Sayar, Prof. Dr. Numan Tuna - Dr. Nadire Atıcı – Dr. İbrahim Sakarya, Prof. Dr. Ömer Özyiğit, Prof. Dr. Raffaella Pıerobon Benoıt, Prof. Dr. Sevinç Günel, Prof. Dr. Signe Isager sunum yapacaklar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin