A+ A A-

 

Milas’ın Kızılcakuyu Mahallesi’nde meydana gelen olayda kimliği belirsiz kişiler, yaşlı kadının evindeki zeytinyağını çaldı, fark edilmesin diye bidonların içine su doldurdu.

16082019zeytinyaginicalipsu.jpg
Haber: Emre Baştaşkın

Milas’ın Kızılcakuyu Mahallesi’nde yaşanan hırsızlık olayı, ‘bu kadar da olmaz’ dedirtti. Hırsızlar, bir süredir evde bulunmayan yaşlı kadınının evini hedef olarak belirledi. Kapı kilitlerini kırarak eve giren kişi veya kişiler, 60 litreye yakın zeytinyağını kendi getirdikleri bidonun içerisine aktardı.
Daha sonra ise hırsızlık olayının fark edilmemesi için yaşlı kadının bidonlarına su dolduran hırsızlar, çaldıkları 60 litrelik zeytinyağı ile kayıplara karıştı.
Eve kızı ve damadı ile birlikte gelen yaşlı kadın, gördükleri karşısında adeta şoka uğradı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen Jandarma ekipleri, duyarsız hırsızların belirlenmesi amacıyla soruşturma başlattı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin