A+ A A-

 

Kurban Bayramı dolayısıyla Milas’ta görev yapan kamu idare amirleri ve yöneticiler bir araya geldi. Milas protokolü, bayram dolayısıyla görevinin başında olan kamu personelini ve bayramı hastanede geçiren vatandaşları ziyaret etti.

12082019bayramlasma_06fca.jpg
Haber: Oktay Çayırlı

Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen törende, Milas’ta görev yapan kamu idare amirleri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, gaziler ve yöneticiler, Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda bir araya geldi.
Törene katılanlarla bayramlaştıktan sonra açıklama yapan Milas Kaymakamı Eren Arslan, “Kurban Bayramı nedeniyle halkımız, mahalle muhtarlarımız, siyasi partilerimizin yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla bayramlaşma programımızı gerçekleştirdik. Rabbim yaptığımız tüm ibadetleri kabul etsin inşallah.” diye konuştu.
Kaymakam Arslan buradaki bayramlaşmanın ardından, ilk önce 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu personelini; daha sonra ise sırasıyla Milas Emniyet Müdürlüğü, M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Bayramlaşma programı, Milas Jandarma Komutanlığı ve Milas İtfaiye Grup Amirliği ve 75.Yıl Milas Devlet Hastanesi personeli, hasta ve yakınlarını ziyaretiyle sona erdi.
SİYASİ PARTİLER DE BAYRAMLAŞTI
Ak Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nde de bayramlaşma törenleri düzenlendi. Parti binalarında gerçekleşen bayramlaşma törenlerine milletvekilleri de katılarak partilileriyle biraraya geldiler.
6 KİŞİ YARALANDI
Öte yandan kurban kesim çalışmaları sırasında bu bayramda da yine yaralananlar oldu. Bıçakla yaralanan 6 kişi 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Acil Polikliniğine başvurdu. Yaralılar yapılan müdahale ile aynı gün içerisinde taburcu edildiler

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin