A+ A A-

 

Milas Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik polisi ekipleri ile Milas İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik ekipleri, Selimiye-Milas Karayolu’nda denetim gerçekleştirdi.

13082019denetim_533af.jpg
Haber: Oktay Çayırlı

İçişleri Bakanlığı’nca Kurban Bayramı’nda oluşabilecek trafik kazalarının önüne geçebilmek amacıyla başlatılan trafik denetimleri, bayramın 2. gününde Selimiye-Milas Karayolu’nda gerçekleştirildi. Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ile Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler, Milas’ın Suçum Mevkisi girişinde trafik denetimi gerçekleştirdi. Denetlemelere emniyet müdürlüğünün diğer birimleri de eşlik etti.
20.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilen denetimlerde 18 ceza tutanağında 6 bin 980 lira cezai işlem uygulandı.
Denetlemeler kapsamında emniyet kemeri takmayan 12, alkollü araç kullanan 2, sigortasız araç kullanan 1, uygun ışıklandırma sistemi kullanmayan 1, kask takmayan 1, Sürücü belgesi iptal edildiği halde araç kullanan 2, muayenesiz araçla trafiğe çıkan 1 sürücüye para cezası uygulandı.
Ayrıca 1 araç da trafikten men edildi.
Vatandaşların huzurunu, can ve mal güvenliğini tehdit eden sürücülere yönelik denetimlerin süreceği bildirildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin