A+ A A-

 

Milas Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla vatandaşların can ve mal güvenliğini korumaya yönelik trafik denetimlerini artırdı. Denetimlerde hatalı ve evrak eksiği bulunan sürücülere para cezası kesildi.

05082019drondenetim.jpg
Haber: Oktay Çayırlı
Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla denetimlerini artırdı. 30 - 31 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen denetimlerde sürücü ve yayaların can ve mal güvenliğini ihlal eden sürücülerine cezai işlem uygulandı.
Drone, KGYS, sivil ve resmi trafik ekiplerinin katıldığı denetimler kapsamında emniyet kemeri takmayan, araç kullanırken telefonla konuşan, kırmızı ışık ihlali yapan, yayalara yol vermeyen, aşırı hız yapan veya gerekli muayene ve tescil işlemlerini yapmadan trafiğe çıkan sürücülere cezai işlem uygulandı.
Yapılan denetimlerde Kent Güvenliği Yönetim Sistemi’nden (KGYS) 52 araç sürücüsüne 20 bin 56 lira, trafik polisi ekipleri tarafından 168 sürücüye 39 bin 156 lira, trafik ekipleri dışındaki polis memurları tarafından 38 araca 4 bin 339 lira idari para cezası kesildi.
Bu kapsamda ayrıca 3 araç trafikten men edilirken, 3 araç sürücüsünün ehliyetine de geçici olarak el konuldu. Vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit eden sürücülere yönelik denetimlerin kararlılıkla sürdürüleceği bildirildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin